Posted on 10 Comments

HAMBURGA

Hamburga – Wizzair aviobiļetes uz Hamburgu

Wizzair Hamburga – Wizzair aviobiļetes uz Hamburgu. Meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā. Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Hamburgu. Info par bagāžu un reģistrāciju.

Lētākie lidojumi uz Hamburgu

Rezervējiet izdevīgāk. Labākās cenas garantija – rezervējiet Wizzair biļetes uz Hamburgu!

Kā iegādāties Wizzair aviobiļetes uz Hamburgu

 • Lai norezervētu ww.Wizzair aviobiļetes uz Hamburgu, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus (atlasiet datumus zilā krāsā), pēc tam norādiet pasažieru skaitu un tipu (pieaugušie, bērni, zīdaiņi), noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • Izvēlieties lidojumu.
 • Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
 • Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.
 • Pēc apmaksas uz norādīto e-pastu saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu. Reģistrācijai ievadiet pases datus.
 • Reģistrācija sākas apmēram 48 stundas pirms izlidošanas. Šajā laikā jūs saņemsiet iekāpšanas kartes un tiksiet reģistrēti lidojumam.
 • Noteikti izdrukājiet un paņemiet līdzi iekāpšanas kartes. Sods par reģistrēšanos lidostā ir no 50 eiro.
 • Ierašanās lidostā 2 stundas pirms lidojuma.

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā — šeit Jūs variet meklēt un nopirkt biļetes latviešu valodā.

Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Hamburgu

Wizzair reisu saraksts uz Hamburgu var tikt mainīts sezonāli. Vienkāršākais veids, kā var noskaidrot, vai ir tiešs lidojums uz jūsu galamērķi, ir doties uz Wizzair aviobiļešu rezervēšanas lapu, kalendāros atlasīt interesējošo galamērķi un lidojuma datumus. Datumi, kuros Wizzair veic lidojumus uz jūsu galamērķi, tiks iezīmēti krāsā.

Wizzair biļešu cenas uz Hamburgu

Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas virzienam Rīga – Hamburga. Wizzair lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

Wizzair bagāža

Aktuālā informācija par Wizzair bagāžu (rokas bagāža, reģistrētā bagāža), bagāžas pielaidi, bezmaksas bagāžu, prioritāru iekāpšanu šajā sadaļā:

Wizzair bagāža, informācija >>

Ja rokas bagāža pārsniedz noteikto lielumu, pasažierim bagāžu var atteikt vai, ja iespējams, atļaut, bet par papildu samaksu — £ 50 / € 50. Ryanair pasažieriem ir ļoti ieteicams pirms iekāpšanas pārbaudīt bagāžu reģistratūrā.

Nelieli mūzikas instrumenti, piemēram, ģitāra vai vijole, ir atļauti lidmašīnas salonā, ja, iegādājoties aviobiļeti, tā bija paredzēta instrumentam.

Wizzair reģistrācija

Pēc aviobiļešu apmaksas jūs saņemsiet saiti uz savu rezervāciju, kurā jums būs jānorāda pasažieru pases dati, lai reģistrētos lidojumam.

Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, aviokompānija piedāvā iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.

Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.

Reģistrējieties tiešsaistē.

 • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti.
 • Iekāpšanas sektorā uzrādiet izdrukāto iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.
  Ja jūsu ceļošanas dokumenti nav ES dalībvalsts izdoti, jums ir jāierodas reģistrēšanās vietā, lai dokumenti tiktu pārbaudīti un jūsu iekāpšanas karte tiktu apzīmogota.
 • Ja jums ir nododamā bagāža, ierodieties bagāžas nodošanas vietā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas.

Par maksu jūs varat reģistrēties lidostā.

Wizzair reģistrācija, informācija >>

Wizzair aviobiļetes uz Vāciju

Wizzair Berlīne, rezervēt biļetes >>
Wizzair Ķelne, rezervēt biļetes >>
Wizzair Diseldorfa, rezervēt biļetes >>
Wizzair Frankfurte, rezervēt biļetes >>
Wizzair Hamburga, rezervēt biļetes >>
Wizzair Hannovere, rezervēt biļetes >>
Wizzair Minhene, rezervēt biļetes >>
Wizzair Štutgarte, rezervēt biļetes >>

Wizzair biļetes uz Hamburgu

Hamburga ir otrā lielākā pilsēta Vācijā un, iespējams, bagātākā. Ne tas, ka tā mirgo naudā. Viņiem patīk šeit nenovērtēt lietas. Un, ja jūs domājat, ka Hamburgai ir laba gaume, dizaineru mēbeles un klusinātas krāsas, atcerieties, ka šī ir bijusi plaukstoša ostas pilsēta kopš Hanzas laikiem – tai joprojām ir neapstrādāta, nervoza enerģija, kas piesaistīja jaunos Bītlus.

Tāpat kā visās šī lieluma pilsētās, arī Hamburga var būt tāda, kāda vēlaties: Aldštatē vai vecpilsētā ir vēsturiska arhitektūra un Alsteru ezeru krastos izsmalcināta pilsētvides izsmalcinātība. Hipsteri vada ģentrifikācijas gājienu Bohēmijas kafejnīcās un bāros St Pauli’s Schanzenviertel rajonā. Sentdžordžē, pilsētas geju skatuves centrā, ir pildītas galerijas un bāri, savukārt visā pilsētā kruīza kuģi, kas ir lielāki par dzīvi, enkuru nolaižas ostas rajonā. Pievērsiet uzmanību arī pilnīgi jaunajam HafenCity rajonam, kas drīz būs mājvieta Herzog & de Meuron projektētajai Elbas filharmonijas zālei

WIZZAIR BIĻETES

Oficiālā Wizzair vietne

Aviokompānijas oficiālajā vietnē atrodas papildus informācija par rezervācijas noteikumiem un pārvadāšanu vietnes valodās.

Rīgas lidosta oficiālā vietne >>

Laika ziņas, oficiālā vietne ..>>

Hamburga - Wizzair aviobiļetes uz Hamburgu
Hamburga – Wizzair aviobiļetes uz Hamburgu

 

10 thoughts on “HAMBURGA

 1. Paldies! Ļoti labas tabulas / it īpaši lai izananalizētu kur var vienā dienā tālāk & atpakaļ tikt / vai šāda tabula nav arī par RIX / HAMBURGA pieejama

 2. Uz Vāciju, Hamburga, ir biļetes par 50-70€? Uz Vāciju var aizlidot par tādu cenu. Rīga Hambruga t/a bez bagāžas no 120 eur, ja bez akcijas, lidmašina pustukša. Lidoju julija beigās un pirms pāris nedēļām. Jūlīja atpakaļ no Hamburgas pirku biļeti uz Berlīni, sanāca ieekonomēt 50 eur

 3. Es nesaku, ka Wizzair Latvijā uz Hamburgu rīkojas pēc tādas pašas stratēģijas kā Polijā. Es tikai saku, kā man izskatās.

 4. Wizzair Latvija mājaslapā vēl neko tādu nerāda..Bet šitais galamērķis man interesē. Airbaltic skatījos – diezgan dārgi..

 5. No Hambrugas uz Rīgu (un atpakaļ) tiešām var nopirkt tajos datumos, bet otrādi nekā – kā sākumpunktu ierakstot Rīgu, Hamburga nemaz netiek piedāvāta kā galamērķis.

  1. Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas šim virzienam. Wizzair lidojumu cenas no Rīgas uz Hamburgu nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

 6. Sekojot pēdējā laika maršrutu attīstības tendencēm Wizz Air Hamburga uz Latviju, Lietuvu mēs, liela un savstarpēji komunicējoša ceļotāju grupa, vēlētos uzzināt vai 2021. un 2022. gados iespējama jaunu maršrutu atklāšana uz sekojošām valstīm: Spānija, Portugāle, Kipra.

  1. Oficiālā Wizzair vietne: wizzair.com
   Aviokompānijas oficiālajā vietnē atrodas papildus informācija par rezervācijas noteikumiem un pārvadāšanu vietnes valodās.

 7. hamburga Luebeck lidosta atrodas nelielas nekurienes vidū, dažu vilciena pieturu attālumā no Lībekas centra. Uz/no Libekas (Travemunde) agrāk kursēja prāmis no Vecmīlgrāvja.

  1. Labdien, paldies par interesi. Wizz Air lidojumi Rīga Hamburga ir pieejami šeit
   Lai norezervētu Wizzair aviobiļetes, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus, pēc tam norādiet pasažieru skaitu un noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
   Izvēlieties lidojumu. Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
   Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.

Leave a Reply