WIZZAIR COVID | ATCELTIE LIDOJUMI

Wizzair COVID 19, atceltie lidojumi

Wizzair veic lidojumus saskaņā ar vietējo pašvaldību un ceļošanas noteikumiem. Gadījumā, ja ir kādas izmaiņas, reisa kavēšanās vai atcelšana, jums par to tiks paziņots, izmantojot WIZZ mobilo aplikāciju, e-pastu vai īsziņas, kuras tieši nonāk rezervācijas īpašnieka kontaktinformācijā un ir būtiskas visiem pasažieriem, kuri atrodas attiecīgajā rezervācijā. Rezervācijas īpašnieka / aģentūras pienākums ir informēt visus citus pasažierus rezervācijas laikā.

Lai iegūtu precīzāku informāciju par konkrēto lidojumu, jūs vienmēr varat pārbaudīt tā statusu un informāciju savā WIZZ profilā (vai profila īpašniekā). Lūdzu, pierakstieties, lai skatītu informāciju. Jūs varat arī uzraudzīt mūsu lidojuma statusa funkciju wizzair.com.

Lai uzzinātu vairāk par pašreizējiem maršrutiem un īpašiem ceļošanas noteikumiem, lūdzu, apmeklējiet Wizzair ceļojumu plānošanas karti vai skatiet Cenu meklētāju, lai uzzinātu labākos piedāvājumus wizzair.com vietnē.

Kāpēc Wizz Air atcēla dažus savus lidojumus?

Sakarā ar pieprasījuma samazināšanos visā tīklā un dažādu valdības iebraukšanas ierobežojumu dēļ vairāki Wizz Air reisi tiek atcelti. Pasažieri par atceltiem lidojumiem tiek informēti pēc iespējas ātrāk un tiek piedāvāta pilna atmaksa. Pārrezervēt alternatīvu maršrutu ir iespējams tikai tad, ja attiecīgajā valstī nav lidostas bloķēšanas vai lidojuma ierobežojumu. Lielākajā daļā gadījumu, ja klienti ir rezervējuši wizzair.com vietnē, 120% no sākotnējās cenas tiks automātiski augšupielādēti klienta WIZZ kontā WIZZ kredīta veidā, ko var izmantot Wizz Air produktu un pakalpojumu iegāde uz 24 mēnešiem.

Pasažieri var arī izvēlēties naudas atmaksu skaidrā naudā, tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas būs ilgāks, jo ir ļoti daudz pieprasījumu. Par bankas pārskaitījuma vai pārskaitījuma veikšanu uz kredītkarti klienti tiks informēti atsevišķā e-pastā. Šajā gadījumā klientiem būs tiesības saņemt 100% no sākotnējās cenas.

Pasažieriem, kas rezervējuši ceļojumu aģentūras, tostarp tiešsaistes ceļojumu aģentūras, ir jāsazinās ar uzņēmumu, kurā viņi iegādājās biļetes, lai uzzinātu vairāk par viņu iespējām.

Valsts informācija par ceļošanu koronavīrusa laikā (COVID-19)

Lai iegūtu informāciju par konkrētu valsti, lūdzu, aizpildiet nepieciešamās veidlapas Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādas veidlapas ir obligāts ceļojuma priekšnoteikums. Jums var atteikt iekāpšanu, ja veidlapa nav sniegta.

Jūs varat arī apmeklēt oficiālo Eiropas Savienības vietni: https://reopen.europa.eu/en (Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo lapu nepārvalda Wizz Air, informācija ir balstīta uz jaunākajiem pieejamajiem datiem un, iespējams, nav pilnīga).

Pasaules Veselības organizācijas oficiālā informācija

Jaunāko informāciju par slimības izplatību skatiet Pasaules Veselības organizācijas tīmekļa vietnē

Lai pārbaudītu pašreiz spēkā esošos ceļošanas noteikumus katrā konkrētā valstī, skatiet IATA ceļojuma informācijas lapu.

Kā atcelt Wizz Air lidojumu

Atcelšana pēc pasažiera iniciatīvas

  • Vairāk nekā 14 dienas pirms izlidošanas: atcelšanas maksa 60 EUR vienam pasažierim un lidojumam.
  • Mazāk nekā 14 dienas pirms izlidošanas: lidojuma atcelšanas maksa par braucienu ir 80 EUR par katru pasažieri.

Lai saņemtu atmaksu ar debetkarti vai kredītkarti, bankas pārskaitījumu vai jebkuru citu metodi, ko izmanto, lai apmaksātu pasūtījumu, jums jāsazinās ar Wizz Air zvanu centru. Šajā gadījumā maksa par zvanu centra pakalpojumu netiks iekasēta.

Mans lidojums netika atcelts, bet es nevēlos ceļot. Vai es varu pieteikties atmaksai?

Wizz Air nepiedāvā atmaksu, ja pasažieris labprātīgi atceļ ceļojumu.

Anulēšana pēc aviokompānijas iniciatīvas

Lidojuma kavēšanās vai atcelšanas gadījumā jums ir šādas iespējas saskaņā ar Wizzair Vispārējiem pasažieru un bagāžas pārvadāšanas nosacījumiem.

  • Uztaisīt rezervāciju citam Wizzair lidojumam tajā pašā vai, ja nepieciešams, līdzīgā maršrutā, ja ir brīvas vietas, 14 dienu laikā pirms atceltā vai aizkavētā reisa plānotās izlidošanas dienas vai 30 dienu laikā pēc tā.
  • Atcelt rezervāciju un pieprasīt atmaksu uz WIZZ kontu. Vēlāk ir iespējams pieprasīt naudas atmaksu ar sākotnēji izmantoto maksāšanas veidu WIZZ kredītu vietā.

Wizzair kontakti, kā sazvanīt Wizzair >>

WIZZAIR LATVIJA

Wizzair COVID 19, atceltie lidojumi
Wizzair COVID 19, atceltie lidojumi