Posted on Leave a comment

FRANKFURTE

Frankfurte – Wizzair aviobiļetes uz Frankfurti

Wizzair Frankfurte – Wizzair aviobiļetes uz Frankfurti. Meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā. Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Frankfurti. Info par bagāžu un reģistrāciju.

Lētākie lidojumi uz Frankfurti

Rezervējiet izdevīgāk. Labākās cenas garantija – rezervējiet Wizzair biļetes uz Frankfurti!

Kā iegādāties Wizzair aviobiļetes uz Frankfurti

 • Lai norezervētu ww.Wizzair aviobiļetes uz Frankfurti, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus (atlasiet datumus zilā krāsā), pēc tam norādiet pasažieru skaitu un tipu (pieaugušie, bērni, zīdaiņi), noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • Izvēlieties lidojumu.
 • Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
 • Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.
 • Pēc apmaksas uz norādīto e-pastu saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu. Reģistrācijai ievadiet pases datus.
 • Reģistrācija sākas apmēram 48 stundas pirms izlidošanas. Šajā laikā jūs saņemsiet iekāpšanas kartes un tiksiet reģistrēti lidojumam.
 • Noteikti izdrukājiet un paņemiet līdzi iekāpšanas kartes. Sods par reģistrēšanos lidostā ir no 50 eiro.
 • Ierašanās lidostā 2 stundas pirms lidojuma.

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā — šeit Jūs variet meklēt un nopirkt biļetes latviešu valodā.

Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Frankfurti

Wizzair reisu saraksts uz Frankfurti var tikt mainīts sezonāli. Vienkāršākais veids, kā var noskaidrot, vai ir tiešs lidojums uz jūsu galamērķi, ir doties uz Wizzair aviobiļešu rezervēšanas lapu, kalendāros atlasīt interesējošo galamērķi un lidojuma datumus. Datumi, kuros Wizzair veic lidojumus uz jūsu galamērķi, tiks iezīmēti krāsā.

Wizzair biļešu cenas uz Frankfurti

Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas virzienam Rīga – Frankfurte. Wizzair lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

Wizzair bagāža

Aktuālā informācija par Wizzair bagāžu (rokas bagāža, reģistrētā bagāža), bagāžas pielaidi, bezmaksas bagāžu, prioritāru iekāpšanu šajā sadaļā:

Wizzair bagāža, informācija >>

Ja rokas bagāža pārsniedz noteikto lielumu, pasažierim bagāžu var atteikt vai, ja iespējams, atļaut, bet par papildu samaksu — £ 50 / € 50. Ryanair pasažieriem ir ļoti ieteicams pirms iekāpšanas pārbaudīt bagāžu reģistratūrā.

Nelieli mūzikas instrumenti, piemēram, ģitāra vai vijole, ir atļauti lidmašīnas salonā, ja, iegādājoties aviobiļeti, tā bija paredzēta instrumentam.

Wizzair reģistrācija

Pēc aviobiļešu apmaksas jūs saņemsiet saiti uz savu rezervāciju, kurā jums būs jānorāda pasažieru pases dati, lai reģistrētos lidojumam.

Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, aviokompānija piedāvā iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.

Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.

Reģistrējieties tiešsaistē.

 • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti.
 • Iekāpšanas sektorā uzrādiet izdrukāto iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.
  Ja jūsu ceļošanas dokumenti nav ES dalībvalsts izdoti, jums ir jāierodas reģistrēšanās vietā, lai dokumenti tiktu pārbaudīti un jūsu iekāpšanas karte tiktu apzīmogota.
 • Ja jums ir nododamā bagāža, ierodieties bagāžas nodošanas vietā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas.

Par maksu jūs varat reģistrēties lidostā.

Wizzair reģistrācija, informācija >>

Wizzair biļetes uz Frankfurti

Rezervēt biļetes uz Frankfurti >>

Piepildīts ar spīdīgiem stikla un tērauda debesskrāpjiem, Frankfurti pie Mainas vietējie iedzīvotāji bieži sauc par Mainhattan, pateicoties tās pikantajam panorāmai un pilsētas malai.

Kontinentālās Eiropas galvenajam finanšu centram ir starptautiska reputācija, jo tas ir diezgan bezveidīgs, taču zem zemes Frankfurte joprojām ir sena, kultivēta vieta, kas datēta ar romiešu laikiem. Starp 40 nepāra muzejiem, kas savieno tās upmalu, 200 gadus vecā Städel ir viena no četrām lielākajām Vācijas vecmeistaru kolekcijām, savukārt mazā pilsētas vecpilsēta piešķir Frankfurtei pārliecinoši antīku kodolu, neskatoties uz to, ka tā tika pilnībā rekonstruēta 1980. gados.

Aiz pilsētas centra mirdzuma, Sachsenhausen apgabala joslas ir pilnas ar veciem krodziņiem, kas apkalpo apfelwein (vietējo sidru), savukārt kaulainajā Ostend Docklands ir daži no labākajiem naktsdzīves objektiem Vācijā pēc Berlīnes. Ir vērts izpētīt arī Frankfurtes iekšzemi. No mežainajiem Taunus kalniem, kas ir iecienīta baņķieru villas, paveras skats uz visu pilsētu, bet tuvējā kūrortpilsēta Vīsbādene ir saglabājusi savu pirmskara eleganci.

Wizzair aviobiļetes uz Vāciju

Wizzair Berlīne, rezervēt biļetes >>
Wizzair Frankfurte, rezervēt biļetes >>
Wizzair Diseldorfa, rezervēt biļetes >>
Wizzair Frankfurte, rezervēt biļetes >>
Wizzair Hamburga, rezervēt biļetes >>
Wizzair Hannovere, rezervēt biļetes >>
Wizzair Frankfurte, rezervēt biļetes >>
Wizzair Štutgarte, rezervēt biļetes >>

WIZZAIR BIĻETES

Oficiālā Wizzair vietne

Aviokompānijas oficiālajā vietnē atrodas papildus informācija par rezervācijas noteikumiem un pārvadāšanu vietnes valodās.

Rīgas lidosta oficiālā vietne >>

Laika ziņas, oficiālā vietne ..>>

Frankfurte - Wizzair aviobiļetes uz Frankfurti
Frankfurte – Wizzair aviobiļetes uz Frankfurti

 

Leave a Reply