Posted on Leave a comment

WIZZ AIR PAZIŅO PAR JAUNU BĀZI BURGASĀ

Wizz Air paziņoja par jaunu sezonas bāzi Burgasā

Wizz Air paziņoja par jaunu sezonas bāzi Burgasā. Laika posmā no 2021. gada 10. jūnija līdz 12. septembrim Burgasas lidostā aviosabiedrība izvietos 1 lidmašīnu Airbus A320. Līdz ar jaunās bāzes izveidošanu Wizz Air paziņoja par septiņiem papildu reisiem septiņās valstīs no Burgasas, sākot no 2021. gada jūnija. Aviobiļetes var rezervēt Wizzair vietnē vai aviokompānijas mobilajā lietotnē, sākot no 48.99BGN / 24.99EUR

WIZZAIR BIĻETES

WizzAir Bulgārija

Wizz Air vēsture Bulgārijā aizsākās 2005. gadā, kad pirmais no Sofijas devās uz Budapeštu. Aviokompānija pēdējo 16 gadu laikā uz Bulgāriju un no tās ir pārvadājusi gandrīz 19 miljonus pasažieru. WIZZ paplašināšanās ietvaros aviokompānija turpina palielināt savu darbību Bulgārijā un joprojām ir tirgus līderis. Lidmašīna Airbus A320 atbalstīs septiņu jaunu maršrutu darbību uz:

  • Dortmundi,
  • Eindhovenu,
  • Kijevu,
  • Liverpūli,
  • Poznaņu,
  • Telavivu un
  • Turku,

kopumā 2021. gadā pārdodot no Burgasas vairāk nekā 200 000 sēdvietu. efektīvi paplašinot savu tūrisma nozari, savienojot Burgasu ar šiem galamērķiem un ļaujot pasažieriem tieši lidot uz Bulgārijas jūrmalu.

WIZZIAR BAGĀŽA

WIZZAIR REĢISTRĀCIJA

 

Wizz Air ir investīciju kategorijas kredītreitinga aviosabiedrība, kuras flote ar vidējo vecumu 5,4 gadi sastāv no šobrīd pieejamajām visefektīvākajām un ilgtspējīgākajām Airbus A320 un Airbus A320neo ģimenes vienas ejas lidmašīnām. Wizz Air oglekļa dioksīda emisija bija viszemākā starp Eiropas aviokompānijām FY2019 (57,2 gr / km / pasažieris). Wizz Air rīcībā ir vismodernākās Airbus A320neo saimes lielākais pasūtījumu saraksts ar vairāk nekā 250 lidmašīnām, kas ļaus aviokompānijai līdz 2030. gadam vēl vairāk samazināt savu vides ietekmi uz katru pasažieri par 30%.

Wizzair Burgasa, Bulgārija
Wizzair Burgasa, Bulgārija
Leave a Reply