Posted on Leave a comment

WIZZ AIR PAZIŅO JAUNU MARŠRUTU NO TELAVIVAS UZ LARNAKU

WizzAir paziņoja par jaunu maršrutu no Telavivas uz Larnaku, Kipra

WizzAir paziņoja par jaunu maršrutu no Telavivas uz Larnaku. Biļetes jau tiek pārdotas Wizzair vietnē un aviokompānijas mobilajā lietotnē, kas tagad ir pieejama arī arābu valodā, un to cena ir sākot no NIS 119.

WIZZAIR BIĻETES

Jaunais maršruts Telaviva Larnaka

Jaunais maršruts Telaviva Larnaka tiks uzsākts 2021. gada 30. martā ar lidojumiem divas reizes nedēļā, kas no 2021. gada 6. maija palielināsies līdz trim reisiem. Jaunais maršruts ļaus pasažieriem no Izraēlas doties uz WIZZ zemākajām cenām uz skaisto brīvdienu galamērķi – Larnaku.

Wizz Air korporatīvās komunikācijas vadītāja Paulīna Gosk sacīja: “Šodien mēs priecājamies paziņot par jaunu maršrutu starp Telavivu un Larnaku, kas ir pievilcīgs vasaras galamērķis Kiprā. Ar šodienas paziņojumu mēs Izraēlas ceļotājiem piedāvājam vairāk iespēju baudīt ilgi gaidītās brīvdienas. Pateicoties Wizz Air uzlabotajiem veselības pasākumiem uz kuģa, pasažieri var ceļot, jūtoties droši un ērti. ”

WIZZIAR BAGĀŽA

 

WIZZAIR REĢISTRĀCIJA

Lai šajos nenoteiktajos laikos ceļotu bez satraukuma, Wizz Air mudina pasažierus izmantot WIZZ Flex. Izvēloties šo pakalpojumu, pasažieri var būt droši – ja apstākļi mainās vai viņi vienkārši vēlas ceļot citā datumā vai uz citu galamērķi, viņi var rezervēt jebkurā WIZZ lidojumā pēc savas izvēles.

Turklāt no šī brīža Wizz Air klienti var iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas tagad sedz COVID-19 atcelšanu un medicīniskos izdevumus, ceļojot uz ārzemēm. Piemēram, ja jūs slēdzat līgumu ar COVID-19 par savu ceļojumu uz ārzemēm un jums rodas papildu izmaksas, lai pagarinātu uzturēšanās laiku, vai medicīniskie izdevumi, lai ārstētu jūs slimības laikā, Wizz Air Travel Insurance segs to (tiek piemērots maksimālais ierobežojums).

WIZZAIR KONTAKTI

Wizz Air ceļojumu apdrošināšana attiecas arī uz nozaudētu, nozagtu vai sabojātu bagāžu, kā arī nokavētu izlidošanu.

Papildus ceļojumu apdrošināšanai Wizz Air dažās valstīs piedāvā atsevišķu atcelšanas segumu. Gan atcelšanas segumu, gan ceļojuma apdrošināšanu var iegādāties vai nu lidojuma rezervēšanas laikā vietnē wizzair.com, vai mobilajā lietotnē – un tie ir piemērojami gan vienā virzienā, gan turp un atpakaļ.

Wizzair Telaviva Larnaka
Wizzair Telaviva Larnaka
Leave a Reply