Posted on 6 Comments

PAFA

Pafa – Wizzair aviobiļetes uz Pafu

Wizzair Pafa – Wizzair aviobiļetes uz Pafu. Meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā. Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Pafu. Info par bagāžu un reģistrāciju.

Lētākie lidojumi uz Pafu

Rezervējiet izdevīgāk. Labākās cenas garantija – rezervējiet Wizzair biļetes uz Pafu!

Kā iegādāties Wizzair aviobiļetes uz Pafu

 • Lai norezervētu ww.Wizzair aviobiļetes uz Pafu, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus (atlasiet datumus zilā krāsā), pēc tam norādiet pasažieru skaitu un tipu (pieaugušie, bērni, zīdaiņi), noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • Izvēlieties lidojumu.
 • Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
 • Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.
 • Pēc apmaksas uz norādīto e-pastu saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu. Reģistrācijai ievadiet pases datus.
 • Reģistrācija sākas apmēram 48 stundas pirms izlidošanas. Šajā laikā jūs saņemsiet iekāpšanas kartes un tiksiet reģistrēti lidojumam.
 • Noteikti izdrukājiet un paņemiet līdzi iekāpšanas kartes. Sods par reģistrēšanos lidostā ir no 50 eiro.
 • Ierašanās lidostā 2 stundas pirms lidojuma.

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā — šeit Jūs variet meklēt un nopirkt biļetes latviešu valodā.

Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Pafu

Wizzair reisu saraksts uz Pafu var tikt mainīts sezonāli. Vienkāršākais veids, kā var noskaidrot, vai ir tiešs lidojums uz jūsu galamērķi, ir doties uz Wizzair aviobiļešu rezervēšanas lapu, kalendāros atlasīt interesējošo galamērķi un lidojuma datumus. Datumi, kuros Wizzair veic lidojumus uz jūsu galamērķi, tiks iezīmēti krāsā.

Wizzair biļešu cenas uz Pafu

Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas virzienam Rīga – Pafa. Wizzair lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

Wizzair bagāža

Aktuālā informācija par Wizzair bagāžu (rokas bagāža, reģistrētā bagāža), bagāžas pielaidi, bezmaksas bagāžu, prioritāru iekāpšanu šajā sadaļā:

Wizzair bagāža, informācija >>

Ja rokas bagāža pārsniedz noteikto lielumu, pasažierim bagāžu var atteikt vai, ja iespējams, atļaut, bet par papildu samaksu — £ 50 / € 50. Ryanair pasažieriem ir ļoti ieteicams pirms iekāpšanas pārbaudīt bagāžu reģistratūrā.

Nelieli mūzikas instrumenti, piemēram, ģitāra vai vijole, ir atļauti lidmašīnas salonā, ja, iegādājoties aviobiļeti, tā bija paredzēta instrumentam.

Wizzair reģistrācija

Pēc aviobiļešu apmaksas jūs saņemsiet saiti uz savu rezervāciju, kurā jums būs jānorāda pasažieru pases dati, lai reģistrētos lidojumam.

Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, aviokompānija piedāvā iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.

Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.

Reģistrējieties tiešsaistē.

 • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti.
 • Iekāpšanas sektorā uzrādiet izdrukāto iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.
  Ja jūsu ceļošanas dokumenti nav ES dalībvalsts izdoti, jums ir jāierodas reģistrēšanās vietā, lai dokumenti tiktu pārbaudīti un jūsu iekāpšanas karte tiktu apzīmogota.
 • Ja jums ir nododamā bagāža, ierodieties bagāžas nodošanas vietā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas.

Par maksu jūs varat reģistrēties lidostā.

Wizzair reģistrācija, informācija >>

Wizzair lidojumi uz Kipru

Iemīlieties Afrodītes salā jūsu brīvdienās. Lidojiet uz Larnaku, lai pamanītu krāsainas zivis kristāla ūdeņos pie Kipras nelīdzenā Keipko grāfa un bronzētajiem ķermeņiem ballītes kūrorta Aija Napas smilšainajā Nissi pludmalē. Izpētiet Venēcijas sienas galvaspilsētā Nikosijā un romiešu mozaīkas Pafosas kūrortā. Izbaudiet svaigas zivis un jūras veltes Latchi habourside krodziņos.

Wizzair biļetes uz Pafu

Vēss smilšains līči, debeszila jūra un leģendārā dieviete Afrodīte, visi atrodas Pafosā. Atklājiet grieķu stāstus, izpētiet senās drupas un dodieties uz mīksto smilšu pludmalēm. Ņemiet līdzi piedāvātās bagātības gar Kipras rietumu krastu.

Pilsēta no divām atšķirīgām pusēm, no kurām viena ir tūristu karstais punkts, bet otra – tradicionāli Kipras. Rezervējiet lidojumus uz Pafosu un iemīlieties Mīlestības un skaistuma dievietes klātbūtnē pilsētā, kā arī tās vēsturiskajos dārgumos un arheoloģisko izrakumu vietās.

Obligāti ir jāredz brīnišķīgais Karaļu kaps, nekropolis, kas cirsts no cietas klints, lai turētu Paphitic aristokrātu paliekas. Noskatieties vasaras koncertu skaistajā Odeonas amfiteātrī, pirms dodaties uz ostu, lai kopā ar glāzi vietējā vīna nobaudītu svaigi noķertu jūras velšu.

Tiem, kuri vēlas redzēt vairāk svētku brīvdienās Pafosā, vajadzētu apmeklēt Limasolu, lai apdullinātu pludmales, vai aizbēgt no miegainā Polisa, lai apskatītu Afrodītes vannas Akamas pussalā.

WIZZAIR BIĻETES

Oficiālā Wizzair vietne

Aviokompānijas oficiālajā vietnē atrodas papildus informācija par rezervācijas noteikumiem un pārvadāšanu vietnes valodās.

Rīgas lidosta oficiālā vietne >>

Laika ziņas, oficiālā vietne ..>>

Pafa - Wizzair aviobiļetes uz Pafu
Pafa – Wizzair aviobiļetes uz Pafu

 

6 thoughts on “PAFA

 1. Vai kāds pirka wizzair latjija biletes ar Maestro karti? Man tagad vienmer raksta Payment Error Undecided Šogad jau nopirku ap 15 Wizzair biletēm, bet no novembra sakuma neiet un viss

 2. Labs jaunums! Agrāk vislētāk bija Larnaka. Valsts uz kuru var braukt vēl un vēl. Grieķija arī turpat blakus.

 3. Labāk, lai Wizz Air sāk lidot no RIX uz LCA, nu sliktākajā gadījumā TLL, VNO, KUN uz Pafu

 4. Wizz Air Latvija arī lidos no Rīgas uz Pafu.

  Tātad maršrutā, kuru šogad no Rīgas neveica neviena aviokompānija, nākamgad veiks 3 – Baltic, Ryanair un Wizzair. Gan jau viens, vai divi no pārvadātājiem neizturēs pat visu sezonu.

 5. Ņemot vērā tiešo reisu Rīga Pafa ar klubu sanāca 140 Eiro (+taxi), neizskatās sliktākais variants no iespējamiem, kaut tepat redzēti stipri labāki ar pārsēšanos kaut kur un pat bez nakšņošanas pa vidam. Vienīgi tas viens reiss nedēļā ar Wizz Air Latvija, kas minimālo ceļojuma ilgumu uztaisa 8 dienas un vismaz man tas ir par daudz, jāstrādā arī tomēr ir.

  1. Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas šim virzienam. Wizzair lidojumu cenas Rīga Pafa nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

Leave a Reply