Posted on 9 Comments

KIPRA

Kipra – Wizzair aviobiļetes uz Kipru

Wizzair Kipra – Wizzair aviobiļetes uz Kipru. Meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā. Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Kipru. Info par bagāžu un reģistrāciju.

Lētākie lidojumi uz Kipru

Rezervējiet izdevīgāk. Labākās cenas garantija – rezervējiet Wizzair biļetes uz Kipru!

Kā iegādāties Wizzair aviobiļetes uz Kipru

 • Lai norezervētu ww.Wizzair aviobiļetes uz Kipru, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus (atlasiet datumus zilā krāsā), pēc tam norādiet pasažieru skaitu un tipu (pieaugušie, bērni, zīdaiņi), noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • Izvēlieties lidojumu.
 • Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
 • Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.
 • Pēc apmaksas uz norādīto e-pastu saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu. Reģistrācijai ievadiet pases datus.
 • Reģistrācija sākas apmēram 48 stundas pirms izlidošanas. Šajā laikā jūs saņemsiet iekāpšanas kartes un tiksiet reģistrēti lidojumam.
 • Noteikti izdrukājiet un paņemiet līdzi iekāpšanas kartes. Sods par reģistrēšanos lidostā ir no 50 eiro.
 • Ierašanās lidostā 2 stundas pirms lidojuma.

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā — šeit Jūs variet meklēt un nopirkt biļetes latviešu valodā.

Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Kipru

Wizzair reisu saraksts uz Kipru var tikt mainīts sezonāli. Vienkāršākais veids, kā var noskaidrot, vai ir tiešs lidojums uz jūsu galamērķi, ir doties uz Wizzair aviobiļešu rezervēšanas lapu, kalendāros atlasīt interesējošo galamērķi un lidojuma datumus. Datumi, kuros Wizzair veic lidojumus uz jūsu galamērķi, tiks iezīmēti krāsā.

Wizzair biļešu cenas uz Kipru

Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas virzienam Rīga – Kipra. Wizzair lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

Wizzair bagāža

Aktuālā informācija par Wizzair bagāžu (rokas bagāža, reģistrētā bagāža), bagāžas pielaidi, bezmaksas bagāžu, prioritāru iekāpšanu šajā sadaļā:

Wizzair bagāža, informācija >>

Ja rokas bagāža pārsniedz noteikto lielumu, pasažierim bagāžu var atteikt vai, ja iespējams, atļaut, bet par papildu samaksu — £ 50 / € 50. Ryanair pasažieriem ir ļoti ieteicams pirms iekāpšanas pārbaudīt bagāžu reģistratūrā.

Nelieli mūzikas instrumenti, piemēram, ģitāra vai vijole, ir atļauti lidmašīnas salonā, ja, iegādājoties aviobiļeti, tā bija paredzēta instrumentam.

Wizzair reģistrācija

Pēc aviobiļešu apmaksas jūs saņemsiet saiti uz savu rezervāciju, kurā jums būs jānorāda pasažieru pases dati, lai reģistrētos lidojumam.

Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, aviokompānija piedāvā iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.

Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.

Reģistrējieties tiešsaistē.

 • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti.
 • Iekāpšanas sektorā uzrādiet izdrukāto iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.
  Ja jūsu ceļošanas dokumenti nav ES dalībvalsts izdoti, jums ir jāierodas reģistrēšanās vietā, lai dokumenti tiktu pārbaudīti un jūsu iekāpšanas karte tiktu apzīmogota.
 • Ja jums ir nododamā bagāža, ierodieties bagāžas nodošanas vietā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas.

Par maksu jūs varat reģistrēties lidostā.

Wizzair reģistrācija, informācija >>

Wizzair biļetes uz Kipru

Iemīlieties Afrodītes salā jūsu brīvdienās. Lidojiet uz Larnaku, lai pamanītu krāsainas zivis kristāla ūdeņos pie Kipras nelīdzenā Keipko grāfa un bronzētajiem ķermeņiem ballītes kūrorta Aija Napas smilšainajā Nissi pludmalē. Izpētiet Venēcijas sienas galvaspilsētā Nikosijā un romiešu mozaīkas Pafosas kūrortā. Izbaudiet svaigas zivis un jūras veltes Latchi habourside krodziņos.

Wizzair biļetes uz Pafu | Pafosu, rezervēt biļetes

Wizzair biļetes uz Larnaku | rezervēt biļetes

WIZZAIR BIĻETES

Oficiālā Wizzair vietne

Aviokompānijas oficiālajā vietnē atrodas papildus informācija par rezervācijas noteikumiem un pārvadāšanu vietnes valodās.

Rīgas lidosta oficiālā vietne >>

Laika ziņas, oficiālā vietne ..>>

Kipra - Wizzair aviobiļetes uz Kipru
Kipra – Wizzair aviobiļetes uz Kipru

 

9 thoughts on “KIPRA

 1. Cenas uz Kipru vismaz vasaras periodā ar WIZZ ap 100 EUR/one way. Kādam no pārvadātājiem uz Kipru ar Wizz Air jau būt, ka Wizz Air Rīga piesaista arī tranzītpasažierus Ukrainas virzienos un uz tā rēķina varēs tomēr šo reisu “izvilkt”.

 2. Biļetes Rīga Kipra tagad pa lielam spēs nosegt iepriekš pasūtītos, kuri ir jānomaina. Tā kā šobrīd spekulē ka pēc tam varētu pat nebūt iespējas nopirkt Wizz Air mājas lapa, un to, ka S8 mēģinās ātrāk izlaist pirms laika.

 3. Pirms pāris nedēļām Wizz lielījās, ka viņi ir oficiālie komandas pārvadātāji un ka būs iespēja lidot kopā ar komandu uz Kipru. Informācijā bija tikai viens reiss katrā virzienā. Tā kā ir iespēja one way braucienam uz BUD ar Ungārijas national team kopā Wizz Air latviski

 4. Wizz lidos uz Kipru. Rīga-Larnaka. Trešdienās un svētdienās. No Kipras ar riteni aizmītos bišķi uzspēlētu un tad ar Ferrariju uz Wizz Air Rīga!

  1. Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas šim virzienam. Wizzair lidojumu cenas no Rīgas uz Kipru nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

 5. es arī teicu, ka ne jau tikai uz Kipru labprāt aizlidotu ar Wizz Air. Nez kā būs bez Wizz. Kur lidosim? Ar Airbaltiku neesmu lidojis, pat atklāti sakot neesmu skatījies, cik biļetes maksā, pieticis ar to , ka te palasu, ka Airbaltic cenas dikti augstas esot

  1. Labdien, paldies par interesi. Wizz Air lidojumi Rīga Kipra ir pieejami šeit

 6. Wizz Air uz Kipru ir jau skaidrs, ka dažkārt braukt ar Airbaltic ir izdevīgāk nekā ar wizzair, ryanair, turklāt mani nesajūsmina doma par kulšanos uz Viļņu, Tallinu vai Kauņu un papildu izmaksas par ja vēl agrais reiss, tad papildu nakts viesnīcā, par ko izmaksas utt. Protams, ir jāizvērtē katrs gadījums atsevišķi, tad nepieciešams, lai ir max ērti visiem. Gribas tos viegli – lēti sasniedzamos galamērķus no Rīgas! Lai tā saulīte ir tuvāk!

  1. Labdien, paldies par interesi. Wizz Air lidojumi no Rīgas uz Kipru ir pieejami šeit
   Lai norezervētu Wizzair aviobiļetes, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus, pēc tam norādiet pasažieru skaitu un noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
   Izvēlieties lidojumu. Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
   Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.

Leave a Reply