Posted on 5 Comments

ĶELNE

Ķelne – Wizzair aviobiļetes uz Ķelni

Wizzair Ķelne – Wizzair aviobiļetes uz Ķelni. Meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā. Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Ķelni. Info par bagāžu un reģistrāciju.

Lētākie lidojumi uz Ķelni

Rezervējiet izdevīgāk. Labākās cenas garantija – rezervējiet Wizzair biļetes uz Ķelni!

Kā iegādāties Wizzair aviobiļetes uz Ķelni

 • Lai norezervētu ww.Wizzair aviobiļetes uz Ķelni, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus (atlasiet datumus zilā krāsā), pēc tam norādiet pasažieru skaitu un tipu (pieaugušie, bērni, zīdaiņi), noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • Izvēlieties lidojumu.
 • Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
 • Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.
 • Pēc apmaksas uz norādīto e-pastu saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu. Reģistrācijai ievadiet pases datus.
 • Reģistrācija sākas apmēram 48 stundas pirms izlidošanas. Šajā laikā jūs saņemsiet iekāpšanas kartes un tiksiet reģistrēti lidojumam.
 • Noteikti izdrukājiet un paņemiet līdzi iekāpšanas kartes. Sods par reģistrēšanos lidostā ir no 50 eiro.
 • Ierašanās lidostā 2 stundas pirms lidojuma.

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā — šeit Jūs variet meklēt un nopirkt biļetes latviešu valodā.

Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Ķelni

Wizzair reisu saraksts uz Ķelni var tikt mainīts sezonāli. Vienkāršākais veids, kā var noskaidrot, vai ir tiešs lidojums uz jūsu galamērķi, ir doties uz Wizzair aviobiļešu rezervēšanas lapu, kalendāros atlasīt interesējošo galamērķi un lidojuma datumus. Datumi, kuros Wizzair veic lidojumus uz jūsu galamērķi, tiks iezīmēti krāsā.

Wizzair biļešu cenas uz Ķelni

Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas virzienam Rīga – Ķelne. Wizzair lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

Wizzair bagāža

Aktuālā informācija par Wizzair bagāžu (rokas bagāža, reģistrētā bagāža), bagāžas pielaidi, bezmaksas bagāžu, prioritāru iekāpšanu šajā sadaļā:

Wizzair bagāža, informācija >>

Ja rokas bagāža pārsniedz noteikto lielumu, pasažierim bagāžu var atteikt vai, ja iespējams, atļaut, bet par papildu samaksu — £ 50 / € 50. Ryanair pasažieriem ir ļoti ieteicams pirms iekāpšanas pārbaudīt bagāžu reģistratūrā.

Nelieli mūzikas instrumenti, piemēram, ģitāra vai vijole, ir atļauti lidmašīnas salonā, ja, iegādājoties aviobiļeti, tā bija paredzēta instrumentam.

Wizzair reģistrācija

Pēc aviobiļešu apmaksas jūs saņemsiet saiti uz savu rezervāciju, kurā jums būs jānorāda pasažieru pases dati, lai reģistrētos lidojumam.

Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, aviokompānija piedāvā iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.

Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.

Reģistrējieties tiešsaistē.

 • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti.
 • Iekāpšanas sektorā uzrādiet izdrukāto iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.
  Ja jūsu ceļošanas dokumenti nav ES dalībvalsts izdoti, jums ir jāierodas reģistrēšanās vietā, lai dokumenti tiktu pārbaudīti un jūsu iekāpšanas karte tiktu apzīmogota.
 • Ja jums ir nododamā bagāža, ierodieties bagāžas nodošanas vietā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas.

Par maksu jūs varat reģistrēties lidostā.

Wizzair reģistrācija, informācija >>

Wizzair biļetes uz Ķelni

Rezervēt biļetes uz Ķelni >>

Ķelne ir ne tikai viena no Eiropas visspilgtākajām gotikas katedrāles Kölner Dom mājām, bet arī seši tradicionālie Ziemassvētku tirdziņi, lai iestatītu sezonālo noskaņu un karnevāla “trakās dienas”, ko piedzīvot. Brauciet viegli un izmantojiet tikai mūsu rokas bagāžas biļešu priekšrocības vai rezervējiet pilsētas brīvdienu paketi, kurā ietilpst standarta ekonomiskie reisi, bagātīgā bagāžas nauda un rūpīgi izvēlētās viesnīcas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat lētu viesnīcu Ķelnē vai tādu, kas attiecas uz visu greznību, mēs par jums parūpēsimies.

Wizzair aviobiļetes uz Vāciju

Wizzair Berlīne, rezervēt biļetes >>
Wizzair Ķelne, rezervēt biļetes >>
Wizzair Diseldorfa, rezervēt biļetes >>
Wizzair Frankfurte, rezervēt biļetes >>
Wizzair Hamburga, rezervēt biļetes >>
Wizzair Hannovere, rezervēt biļetes >>
Wizzair Ķelne, rezervēt biļetes >>
Wizzair Štutgarte, rezervēt biļetes >>

WIZZAIR BIĻETES

Oficiālā Wizzair vietne

Aviokompānijas oficiālajā vietnē atrodas papildus informācija par rezervācijas noteikumiem un pārvadāšanu vietnes valodās.

Rīgas lidosta oficiālā vietne >>

Laika ziņas, oficiālā vietne ..>>

Ķelne - Wizzair aviobiļetes uz Ķelni
Ķelne – Wizzair aviobiļetes uz Ķelni

Wizzair Ķelne – Wizzair aviobiļetes uz Ķelni. Meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā. Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Ķelni. Info par bagāžu un reģistrāciju.

5 thoughts on “ĶELNE

 1. Var papildus Wizz Air somu pa velti vizināt ar priority Ķelnē. Bet nu skaties, jau pantu visticamāk piemeklēs

 2. Lidoju vakar ar Wizzair uz Ķelni no Rīgas. Ienāca doma, ka pie iekāpšanas geita var uzrādīt boarding pass ar photoshopā pamainītu informāciju uz Wizz Air priority, neviens tur vairs neko neskenē. Būtiski tas neko nedod, bet ar Wizz Air latvija ērti var pirmais iekāpt. Janvārī lidošu ar šiem izmēģināšu.

 3. Paldies
  Maija beigās Wizz Air biļetes uz Ķelni par ~ 100 EUR nopirkts. Nezinu kā citiem, bet man wizz web lapa nejēgā kārās, caur mobilo aplikāciju toties viss raiti un ātri.

 4. https://wizzair.com.lv/wizzair-latvija/ – Wizzair uzsāks 4 jaunus maršrutus uz Ķelni, Reikjavīku, Bristoli, Bari un Aberdīnu

  Biļetes uz Ķelni jau pieejamas sistēmā, reisi no 10. oktobra.
  Bet no 15. maija uzsāks lidojumus uz Bari. Lidojumi notiks divas reizes nedēļā – trešdienās un svētdienās.

  1. Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas šim virzienam. Wizzair Rīga Ķelne lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes Rīga Ķelne.

Leave a Reply