Posted on 3 Comments

BURGASA

Burgasa – Wizzair aviobiļetes uz Burgasu

Wizzair Burgasa – Wizzair aviobiļetes uz Burgasu. Meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā. Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Burgasu. Info par bagāžu un reģistrāciju.

Lētākie lidojumi uz Burgasu

Rezervējiet izdevīgāk. Labākās cenas garantija – rezervējiet Wizzair biļetes uz Burgasu!

Kā iegādāties Wizzair aviobiļetes uz Burgasu

 • Lai norezervētu ww.Wizzair aviobiļetes uz Burgasu, izvēlieties galamērķi, norādiet datumus (atlasiet datumus zilā krāsā), pēc tam norādiet pasažieru skaitu un tipu (pieaugušie, bērni, zīdaiņi), noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • Izvēlieties lidojumu.
 • Norādiet pasažieru vārdus un uzvārdus tieši tā, kā pasē. Par turpmāku vārdu maiņu aviokompānija iekasē soda naudu 120 eiro apmērā. Ievadiet pircēja e-pastu un kontaktinformāciju. Izvēlieties savu bagāžu.
 • Maksājiet par biļetēm ar norēķinu karti, ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.
 • Pēc apmaksas uz norādīto e-pastu saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu. Reģistrācijai ievadiet pases datus.
 • Reģistrācija sākas apmēram 48 stundas pirms izlidošanas. Šajā laikā jūs saņemsiet iekāpšanas kartes un tiksiet reģistrēti lidojumam.
 • Noteikti izdrukājiet un paņemiet līdzi iekāpšanas kartes. Sods par reģistrēšanos lidostā ir no 50 eiro.
 • Ierašanās lidostā 2 stundas pirms lidojuma.

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā

Wizzair.com latviski — meklēt un rezervēt Wizzair biļetes latviešu valodā — šeit Jūs variet meklēt un nopirkt biļetes latviešu valodā.

Wizzair reisu saraksts no Rīgas uz Burgasu

Wizzair reisu saraksts uz Burgasu var tikt mainīts sezonāli. Vienkāršākais veids, kā var noskaidrot, vai ir tiešs lidojums uz jūsu galamērķi, ir doties uz Wizzair aviobiļešu rezervēšanas lapu, kalendāros atlasīt interesējošo galamērķi un lidojuma datumus. Datumi, kuros Wizzair veic lidojumus uz jūsu galamērķi, tiks iezīmēti krāsā.

Wizzair biļešu cenas uz Burgasu

Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas virzienam Rīga – Burgasa. Wizzair lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes.

Wizzair bagāža

Aktuālā informācija par Wizzair bagāžu (rokas bagāža, reģistrētā bagāža), bagāžas pielaidi, bezmaksas bagāžu, prioritāru iekāpšanu šajā sadaļā:

Wizzair bagāža, informācija >>

Ja rokas bagāža pārsniedz noteikto lielumu, pasažierim bagāžu var atteikt vai, ja iespējams, atļaut, bet par papildu samaksu — £ 50 / € 50. Ryanair pasažieriem ir ļoti ieteicams pirms iekāpšanas pārbaudīt bagāžu reģistratūrā.

Nelieli mūzikas instrumenti, piemēram, ģitāra vai vijole, ir atļauti lidmašīnas salonā, ja, iegādājoties aviobiļeti, tā bija paredzēta instrumentam.

Wizzair reģistrācija

Pēc aviobiļešu apmaksas jūs saņemsiet saiti uz savu rezervāciju, kurā jums būs jānorāda pasažieru pases dati, lai reģistrētos lidojumam.

Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, aviokompānija piedāvā iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē. Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms lidojuma plānotā izlidošanas laika, ja rezervēšanas laikā esat iegādājušies sēdvietu.

Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savam rezervējumam, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.

Reģistrējieties tiešsaistē.

 • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti.
 • Iekāpšanas sektorā uzrādiet izdrukāto iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.
  Ja jūsu ceļošanas dokumenti nav ES dalībvalsts izdoti, jums ir jāierodas reģistrēšanās vietā, lai dokumenti tiktu pārbaudīti un jūsu iekāpšanas karte tiktu apzīmogota.
 • Ja jums ir nododamā bagāža, ierodieties bagāžas nodošanas vietā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas.

Par maksu jūs varat reģistrēties lidostā.

Wizzair reģistrācija, informācija >>

Wizzair lidojumi uz Bulgāriju

Iepazīstiet Sofijas bizantiešu baznīcas un modes veikaliņus, kā arī Plovdiva gleznaino veco kvartālu. Pēc tam dodieties uz Bulgārijas kalniem, kur atrodas paslēpti klosteri un mantojuma piepildīti ciemati. Piedzīvojiet Bulgārijas galējības, sākot no Melnās jūras pludmalēm Varnā un Burgasā līdz strauji augošiem slēpošanas kūrortiem, piemēram, Bansko un Pamporovo. Iepazīstieties ar Balkānu vēsturi vai vienkārši atgriezieties un iegremdējieties tradicionālajā bulgāru mūzikā.

Neskatoties uz to, ka Bulgārija ir vienas no nabadzīgākajām valstīm Eiropā, tās galvaspilsēta Sofija ir kultivēta, reizēm eleganta vieta, kas izskatās tā, it kā Vīnes, Stambulas un Maskavas daļas būtu reproducētas miniatūrā.

Tā kompaktajā, sakoptajā centrā 19. gadsimta beigās īres nami atrodas blakus staļinisma baroka laika oficiālajām ēkām, sarežģītām pareizticīgo baznīcām, sinagogām un mošejām. Aiz neo bizantiešu Aleksandra Ņevska katedrāles – Balkānu otrās lielākās baznīcas – Sofijai ir maz oficiālu apskates vietu, taču tās kafejnīcu piepildītajā Vitoša bulvārī ir lēti tirgi, piemēram, Zhenski Pazar (“Sievietes tirgus”) un eklektisma arhitektūra visā centrā. ir vērts redzēt pats par sevi.

Sofija ir arī kalnu pilsēta. Pīķi, kas pārsniedz 2000 metrus augstu, paceļas tieši uz dienvidiem no pilsētas, un trošu vagoniņš ved apmeklētājus tieši Vitoša masīvā no Simeonovo priekšpilsētas. Šajos kalnos atrodas daži no lētākajiem slēpojumiem Eiropā, kā arī izolētais Rilas klosteris, krāsots klosteris augstā ielejā tieši zem Balkānu augstākā līmeņa sanāksmes.

Wizzair biļetes uz Burgasu

Pirkt Wizzair biļetes uz burgasu

 

WIZZAIR BIĻETES

Oficiālā Wizzair vietne

Aviokompānijas oficiālajā vietnē atrodas papildus informācija par rezervācijas noteikumiem un pārvadāšanu vietnes valodās.

Rīgas lidosta oficiālā vietne >>

Laika ziņas, oficiālā vietne ..>>

Burgasa - Wizzair aviobiļetes uz Burgasu
Burgasa – Wizzair aviobiļetes uz Burgasu

 

3 thoughts on “BURGASA

 1. Šogad Wizzair Latvija sāk lidot Rīga Brugasa. Visdrīzāk no Viļņas uz Burgasu arī varēs aizlidot par ļoti labiem cipariem.

 2. Biļetes Rīga Burgasa. Vai tas priekš apskatīšanās ir noteikti jāielogojas? Rāda jau tāpat, tikai aprīlis`18 vēl par tālu, varbūt, ka ielogojoties ir vairāk informācijas?

  1. Izvēloties datumus, jūs varat uzzināt cenas šim virzienam. Wizzair Rīga Burgasa lidojumu cenas nav noteiktas, tās ir atkarīgas no sezonalitātes un šī lidojuma piepildījuma. Jo tuvāk izlidošanas datumam, jo ​​pilna lidmašīna, jo dārgākas būs biļetes. Parasti, rezervējot biļeti iepriekš, jūs varat iegādāties biļeti no 9 eiro. Tādējādi, ja vēlaties izmantot atlaides un iegādāties biļeti akcijai, iepriekš meklējiet un iegādājieties Wizzair biļetes no rīgas uz burgasu
   .

Leave a Reply